Obchodní podmínky Luxusní vína

Nabízíme luxusní vína světových značek za rozumné ceny pro širokou veřejnost.
Víno pro nás není jen byznys, nýbrž hlavně cesta a nedílná součást našich životů. Proto budujeme naše společenství dlouhodobě s jediným záměrem – poskytnout po všech stránkách kvalitní službu, podělit se o radosti z vína se širší veřejností a být inspirací a partnerem pro ty, kterým víno již učarovalo, stejně jako právě nám. 
Luxusní vína:
Mobil: (+420) 724 872 917
Email: luxusnivina@gmail.com

Prosíme, prostudujte si před nákupem:

1. Zaměření internetového obchodu

Nabízíme luxusní vína světových značek za rozumné ceny pro širokou veřejnost.
Víno pro nás není jen byznys, nýbrž hlavně cesta a nedílná součást našich životů. Proto budujeme naše společenství dlouhodobě s jediným záměrem – poskytnout po všech stránkách kvalitní službu, podělit se o radosti z vína se širší veřejností a být inspirací a partnerem pro ty, kterým víno již učarovalo, stejně jako právě nám. . Osobám mladším 18ti let alkohol neprodáváme, pokud vám ještě 18 let nebylo, zkuste zatím naše sekce Voda a Nealko nejen pro děti .

2. Forma a úhrada objednávek

Vína lze objednat bez minimální hodnoty nákupu, již od 1 láhve. Objednávky doporučujeme avizovat písemnou či elektronickou formou na kontaktní místo společnosti info@luxusni-vina.eu .  Termín příjmu objednávek: od 9:00 do 18:00 hod. Na základě elektronické objednávky přijde zpět e-mailem automatické potvrzení Vaší objednávky a je vystavena faktura, kterou obdrží zákazník při převzetí dodávky (v případě platby bankovním převodem je postup odlišný, viz. níže). Náklady na použití komunikačních prostředků na dálku jsou hrazeny kupujícím.

V objednávce máte možnost zvolit si úhradu:

·         v hotovosti

·         dobírkou

·         bankovním převodem

·         platební kartou na vybraných pobočkách Heureka Point

Převzetí daňového dokladu zákazníkem

Faktura (daňový doklad) námi vystavená za objednané zboží, je zákazníkovi dodána společně s dodacím listem a zbožím na uvedenou dodací adresu.

3. Platnost akční nabídky a doprodejových vín

Akční nabídka  je platná v době uvedené u každého produktu a do vyprodání zásob.

4. Ceny

Ceny jednotlivých položek se řídí aktuálním ceníkem - katalogem Luxusni-vina.eu., dodavatel si vyhrazuje právo možnosti jejich aktuálních změn. Ceny uvedené u produktů na e-shopu jsou včetně DPH.

5. Distribuce a termíny dodání: soukromá klientela

Vína jsou distribuována po předchozím potvrzení objednávky prostřednictvím kurýrní služby (provoz kurýrní služby - v pracovních dnech od 8:00 do 17:00).

Dodací lhůta je 3-5 následujících pracovních dnů. Dodavatel si vyhrazuje právo prodloužit dodací lhůtu ve zvláštních případech vzniklých vyšší mocí nebo v případech, kdy nebylo z objektivních příčin možné uskutečnit dodávku v předpokládaném čase. Dodavatel si vyhrazuje právo odmítnout objednávku nestandardního či spekulativního složení a velikosti.

6. Distribuce gastronomie

Vína jsou distribuována po celém území České republiky prostřednictvím smluvních partnerů Luxusni-vina.eu. Jde o specializované velkoobchody s nápoji, distributory vín a vinotéky.

7. Doprava a doručení zboží

Doprava po Praze

·         platí pro území, jehož PSČ začíná 1, např. 110 00

·         Praha (Vlastní doprava nebo kurýrní služba Messenger) - doručení zboží 8 - 17 hod - doprava je zajišťována prostřednictvím kurýrní služby s telefonickým kontaktem zákazníka, zajištěním výběru hotovosti, doručením zboží do 3 pracovních dnů, případně i do patra. Při objednávce vyšší než 3.000 Kč vč. DPH je doprava zdarma, při objednávce nižší než 3.000 Kč je účtováno dopravné od 119 Kč.

·         večerní doručení - doručení zboží mezi 17 - 20 hod - k dispozici pouze pondělí-čtvrtek a to vždy po předchozí telefonické domluvě. Účtován poplatek 200Kč.

·         Zbytek ČR

Distribuce zajišťována prostřednictvím kurýrní služby Messenger, V den závozu vám kurýrní služba pošle SMS zprávu s uvedením časového rozmezí 60-180 minut, ve kterém proběhne dodání zboží. V SMS zprávě je tel. kontakt na řidiče, se kterým si případně můžete domluvit změny. Pokud není adresát zastižen, je kontaktován následně telefonicky a je dohodnut náhradní termín dodání. Je ve vlastním zájmu kupujícího, aby uvedl aktivní telefonické spojení a vybral adresu dodání, kde bude v rámci pracovní doby k zastižení. Při objednávce vyšší než 10.000 Kč vč. DPH je doprava zdarma po celé ČR, při objednávce nižší než 10.000 Kč je účtováno dopravné od 199 Kč.
Při nadměrných zásilkách má prodejce možnost cenu dopravy přezkoumat a případně stanovit příplatek za dopravné.

Z důvodu zajištění distribuce prostřednictvím kurýrních služeb se Luxusni-vina.eu  distancuje od chování a přístupu zaměstnanců kurýrních služeb, které nelze vždy garantovat.

Dodání Slovenská republika
K objednávce s dodáním na Slovensko bude vystaven daňový doklad v EUR.

8. Osobní odběr

Zboží je možné odebrat:

1. V centrále Luxusni-vina.eu - doručovací doba za 0-3 pracovní dny

Vyčkejte na SMS zprávu, email nebo telefonát o tom, že máte zboží připravené k odběru.
Adresa: Na Hřebenkách 88, Praha 5, 150 00  
Mobil: (+420) 724 872 917                          
Email:  info@luxusni-vina.eu 

na centrále lze provést úhradu zboží poze v hotovosti nebo předem pomocí bankovního převodu.

2. Partnerská výdejní místa:

Praha 5 - Anděl (Le Femmine - obchod s dámskou módou, za Komerční bankou)
Adresa: Štefánikova 266/24, Praha 5, 150 00
Mobil: (+420) 724 872 917                          
Email:  info@luxusni-vina.eu 
Po-Pá: 11:00 – 16:00

 

3. V síti odběrných míst Uloženka.cz - We DO - zboží bude připraveno k odběru za 3-5 pracovních dní.

Vyčkejte na SMS zprávu o tom, že máte zboží připravené k odběru.

·         Pobočka Praha 4, 5. Května 1109/63, Praha 4, provozní doba Po-Pá: 11 - 19 hodin

·         Pobočka Praha 1 (OD Bílá Labuť), Na Poříčí 23, provozní doba Po-Pá: 11 - 19 hodin

·         Pobočka Praha 9, Kolbenova 931/4b, Praha 9, provozní doba Po-Pá: 8-20 hodin, So: 8-12 hodin

·         Pobočka Praha 7, Argentinská 286/38, Praha - Holešovice, provozní doba Po-Pá 11-19 hodin

·         Pobočka Brno, Václavská 237/6, Brno-město, provozní doba Po-Pá: 11-19 hodin,

·         Pobočka Brno 2, Černopolní 54/245, Brno - Černá Pole, provozní doba: Po-Pá 11 - 19 hodin

·         Pobočka Ostrava, 28.října 1422/299, Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky, provozní doba: Po-Pá 11-19 hodin

·         Pobočka Hradec Králové, náměstí 5. května 888, Hradec Králové, provozní doba: Po-Pá 11-19 hodin

·         Pobočka Olomouc, Myslbekova 429/9, Olomouc - Nové Sady, provozní doba: Po-Pá 11-19 hodin

·         Pobočka Plzeň, Koterovská 2039/114, Plzeň - Slovany, provozní doba: Po-Pá 11 - 19 hodin

·         Pobočka České Budějovice, Novohradská 736/36, České Budějovice, provozní doba: Po-Pá 11 - 19 hodin

·         Pobočka Ústí nad Labem , Dlouhá 1/12, Ústí nad Labem, provozní doba: Po - Pá 11 - 19 hodin

·         Pobočka Zlín, J.A.Bati 5645 (budova 51), Zlín, provozní doba: Po - Pá 11 - 19 hodin

·         Pobočka Liberec, Sousedská 599, provozní doba: Po-Pá 11 - 19 hodin

·         Pobočka Rudná u Prahy, K Vypichu 1087, provozní doba: Po-pá 11 - 19 hodin

Při využití služby odběrních míst Uloženka.cz - We DO (HeurekaPoint) je účtován logistický poplatek ve výši od 89,-Kč (platí pro počet 10 ks). U nadměrných zásilek počkejte na kalkulaci ceny obchodníkem. Při kombinaci platby převodem a odběru v místech Uloženka.cz (HeurekaPoint) , je zboží do odběrného místa expedováno až po připsání částky na náš účet. Zákazník je informován SMS a e-mailem o tom, že je jeho zásilka připravená k převzetí. Doba k vyzvednutí zásilky je 7 dní od doručení zásilky na adresu odběrného místa. Převzetí je možné na základě uvedení speciálního kódu zásilky a předložení občanského průkazu, kdy je zkontrolováno jméno a příjmení adresáta. Opětovné zaslání vrácené zásilky hradí zákazník, podmínky platby společně vybereme.

V případě jakýchkoli dotazů či problémů spojených s dopravou nás kontaktujte na: info@luxusni-vina.eu  (pracovní dny 8:30-18:00).

9. Reklamace/ vrácení zboží

·         Oprávněná reklamace: V případě oprávněné reklamace má zákazník právo na náhradu poštovného v nutné výši.

·         Neoprávněná reklamace: Spotřebitel nemá nárok na náhradu svých nákladů spojených s vyřízením reklamace a současně ani prodejce nemá nárok na náhradu nákladů, které vznikly na jeho straně (pokud se ze strany spotřebitele nejednalo např. o opakovanou bezdůvodnou reklamaci, u které se již dá dovozovat, že se z jeho strany jednalo o zneužití práv).

·         Zrušení objednávky: Pokud se zákazník rozhodne zrušit objednávku před expedicí, je toto možné provést po dohodě s dodavatelem elektronickou formou : (info@luxusni-vina.eu), telefonicky (+420 724 872 917)

·         Uplatnění reklamace : v případě reklamace kontaktujte : info@luxusni-vina.eu

·         Způsob a lhůta pro vrácení peněz : vrácení peněz probíhá po dohodě se spotřebitelem, bankovním převodem na jeho účet, bez jakýchkoli dodatečných nákladů pro spotřebitele. Lhůta na vrácení peněz je 7 dnů od ukončení reklamce.

·         Vyrozumnění spotřebitele o vyřízení reklamace : spotřebitel je na základě reklamačního protokolu informován, že prodávající převzal zboží do reklamačního procesu, kdy ho převzal a jaká bude doba předpokládané nápravy. O vyřízení reklamace je spotřebitel informován e-mailem na registrační e-mailovou adresu.

·         Adresa dodání reklamovaného zboží: Na Hřebenkách 1393/88, Praha 5, 150 00  

10. Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů

Prodávající, v souladu s ust. § 14 zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele, informuje spotřebitele o možnosti řešit spory, vyplývající ze smluv uzavřených s prodávajícím, prostřednictvím subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce (www.coi.cz), se sídlem Štěpánská 567/15, Praha 2, PSČ 120 00.

11. Odstoupení od smlouvy

Kupujete-li zboží jako soukromá osoba, máte v souladu s § 1829 NOZ možnost odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží.

·         Odstoupení od smlouvy: V případě odstoupení od kupní smlouvy se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být prodávajícímu vráceno do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy prodávajícímu. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou

·         Zboží doporučujeme zaslat kompletní, nemělo by být poškozené, ve stavu, v jakém jste jej převzali při dodávce s přiloženým dokladem o koupi. Zboží by nemělo být zasláno na dobírku a doporučujeme je pojistit.

·         Vrácení finančních prostředků spotřebiteli: Uplatní-li spotřebitel právo na odstoupení od smlouvy podle § 1832 odst.1, má právo pouze na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Dodavatel je zároveň povinen vrátit spotřebiteli zaplacenou finanční částku nejpozději do 14 dnů od odstoupení, může ji však zadržet do doby, než spotřebitel doručí zboží zpět nebo prokáže, že jej odeslal.

·         Jestliže spotřebitel zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, který podnikatel nabízí, vrátí podnikatel spotřebiteli náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu.

V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou, tedy, že je zejména bez vad, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

Při projevení vady v průběhu 6ti měsíců od převzetí věci se má i nadále za to, že vada existovala již při převzetí zboží, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže opak. V případě rozporu zboží se smlouvou má spotřebitel nárok na tzv. zjednání nápravy a to:

·         přiměřeným snížením kupní ceny

·         náhradním dodáním zboží

·         odstoupením od smlouvy

12. Adresa pro zasílání zboží: dle dohody, kontakt:

·         Tel.: +420 724 872 917

·         E-mail: info@luxusni-vina.eu

·         Kupní cena nebo její část bude zákazníkovi vyplacena v nejkratším možném termínu, nejpozději však do 30 dnů po vrácení zboží.

·         Doporučujeme, aby si zákazník zkontroloval dodávku ihned při převzetí zboží.

·         Pokud zákazník zjistí poškození zboží po převzetí, má 2 dny na uplatnění reklamace ode dne doručení zboží u dodavatele nebo kurýrní služby.

·         Pokud zákazník odmítne přijmout poškozené zboží, je s ním sepsán reklamační protokol a další vyřízení reklamace probíhá ve spolupráci s dodavatelem a kurýrní službou s termínem na vyřízení do 30 dnů.

·         Zákazník se může o stavu reklamace informovat na e-mailuinfo@luxusni-vina.eu

·         O výsledku je zákazník informován dodavatelem či kurýrní službou telefonicky /elektronickou formou.

V případě reklamace nás kontaktujte na: info@luxusni-vina.eu nebo na lince +420 724 872 917

13. Záruka

Po dodání dodavatel neručí za škody způsobené nevhodným skladováním nebo zacházením se zbožím ze strany zákazníka.

Jsou uznány pouze prokazatelné senzorické závady kvality vín, a to při navrácení většiny obsahu láhve. Ze strany dodavatele jsou víno a destiláty skladovány v optimálních podmínkách, částečně v klimatizovaném prostoru a díky vysoké obrátkovosti zboží je zajištěna jeho čerstvost. Záruční lhůta začíná běžet převzetím věci kupujícím.

14. Trvanlivost a ročníky vín

Trvanlivost jednotlivých druhů vín a destilátů je individuální. Optimální dobu spotřeby a případnou dobu archivace uvádíme u každého vína zvlášť, u likérů je ideální doba spotřeby uvedena na lahvi. U ne-potravinářských produktů (vinařské doplňky - sklenice, karafy, bedýnky, kazety) se záruční doba řídí novelou občanského zákoníku a je stanovena na 24 měsíců.

Kvalitní víno jako přírodní produkt každým rokem změní ročník, při širokém sortimentu vín může docházet ke změnám rychleji, než se stačí aktualizovat internetová nabídka nebo tištěná prezentace v katalogu. Pokud dojde ke změně ročníku v době objednávky, je automaticky dodán ročník následující. V případě, že kupující trvá na uvedeném ročníku a jiný nechce, musí toto výrazně označit do poznámek pod objednávku.

15. Změny obchodních podmínek

Platební, dopravní, reklamační, úvěrové a termínové podmínky se řídí platnými obchodními podmínkami internetového obchodu Luxusni-vina.eu  a jejich autorizovaných distribučních partnerů. Internetový obchod Luxusni-vina.eu si vyhrazuje právo změny cen a ročníků nabízených vín dle aktuální platné nabídky. Dodavatel si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit. Změněné podmínky vyhlásí vhodným způsobem na internetových stránkách stejně jako ve svých provozovnách nejméně měsíc před účinností nových obchodních podmínek.

16. Ochrana osobních údajů

Informace o zákaznících (jméno, příjmení, fakturační adresa, PSČ, e-mailová adresa, kontaktní telefon) jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů. Z daňových důvodů je doba uchování 11 let. Slouží výhradně pro vnitřní potřebu internetového eshopu Luxusni-vina.eu  a nejsou poskytovány třetím osobám - s výjimkou předání nezbytných údajů kurýrním službám pro dodání zboží. Zákazník může požádat o výmaz či změnu osobních údajů z databáze Luxusni-vina.eu  e-mailem na adrese: info@luxusni-vina.eu nebo telefonicky na +420 724872917. Informace o zákaznících obsahují: jméno, příjmení, adresu, telefonický kontakt, e-mailový kontakt, v případě firemních údajů IČ, DIČ. Registrace u Úřadu pro ochranu osobních údajů pod číslem 00042847.

Heureka . cz
„Vaši spokojenost s nákupem zjišťujeme prostřednictvím e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky, do něhož je náš e-shop zapojen. Ty vám zasíláme pokaždé, když u nás nakoupíte, pokud ve smyslu § 7 odst. 3 zákona č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti jejich zasílání neodmítnete. Zpracování osobních údajů pro účely zaslání dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky provádíme na základě našeho oprávněného zájmu, který spočívá ve zjišťování vaší spokojenosti s nákupem u nás. Pro zasílání dotazníků, vyhodnocování vaší zpětné vazby a analýz našeho tržního postavení využíváme zpracovatele, kterým je provozovatel portálu Heureka . cz; tomu pro tyto účely můžeme předávat informace o zakoupeném zboží a vaši e-mailovou adresu. Vaše osobní údaje nejsou při zasílání e-mailových dotazníků předány žádné třetí straně pro její vlastní účely. Proti zasílání e-mailových dotazníků v rámci programu Ověřeno zákazníky můžete kdykoli vyjádřit námitku odmítnutím dalších dotazníků pomocí odkazu v e-mailu s dotazníkem. V případě vaší námitky vám dotazník nebudeme dále zasílat.“

17. Ochrana autorských práv

Veškeré uveřejněné podklady na internetovém obchodu www.luxusni-vina.eu  (fotografie, textový obsah) jsou chráněny autorským zákonem č. 121/2000 Sb. Použití výše uvedených podkladů je možné pouze se souhlasem Jiřího Haška,  kontakt: luxusnivina@gmail.com

 

Košík

Košík je prázdný

Přihlášení zákazníka

Limitovaná Edice Francie

Little FuckPower of LoveBlack wolf AOPMyth Corbieres AOP

Německé BIO vinařství Raddeck

německé vinařství Raddeck vína
Dovážíme německá vína Raddeck v bio kvalitě.

Máte dotaz?
Doporučují...

Bob Klepl, herec
Buhumil Klepl
"Jsem velkým milovníkem Sauvignonu blanc. A to hlavně novozélandských. Zde jsem našel přesně tu chuť, kterou jsem hledal.”

René Rypar - skladatel, kytarista
René Rypar
"S Jiřím Haškem rád spolupracuji nejen ve světě hudby, ale samozřejmě také při výběru vín. Pokud jde o jeho nejlepší tip pro mne, je to jednoznačně německý Riesling z vinařství Raddeck.."

 

Španělské vinařství Pago Aylés

Vinařství Pago Aylés
Dovážíme španělská vína té nejvyšší kvality Vino de Pago.